Valentýnská nabídka na našich vinotékách

Oslavte svátek svatého Valentýna s vybranými víny z naší nabídky.

 

Co nevidět tu opět bude dlouho očekávaný svátek všech zamilovaných - Den svatého Valentýna. I přesto, že poslední rok nám všem dal tak trochu zabrat a posunul partnerský život často na zcela novou úroveň 24/7, neměli bychom na podobné svátky zapomínat. Zvláště pak, pokud nás partner už půl roku přesvědčuje o tom, že na valentýna nic nechce. Vězte, že je to past!

 

U této příležitosti vám tak přinášíme několik víno-tipů, které najdete na všech našich prodejnách a se kterými neuděláte u své drahé polovičky chybu.

 

❤ ANNOVINO Lednice si pro vás připravilo suché Svatovavřinecké rosé mladého ročníku 2020 se sympatickou dárkovou visačkou. Místo původních 109 Kč ho pro vás máme za krásných 89 Kč.

 

❤ Vinařství Vajbar se vytasilo s polosladkým Merlotem ročníku 2019 s krásnými valentýnskými samolepkami se slevou 19 % za 129 Kč.

 

A na závěr Zahradní vinařství, které si připravilo rybízové nebo jahodové ovocné víno a ostružinové perlivé víno s dárkovou kartičkou a pytlíčkem lyofilizovaného ovoce. Každé s obrovskou slevou 28 % za 129 Kč!

vina valentyn2

Přejeme dobrou chuť a láskyplně prožitý svátek všech zamilovaných. ??

Najít nejbližší vinotéku >

« zpět na novinky