Věrné zákazníky odměníme

Za každou korunu, kterou utratíte dostanete 1 bod na váš zákaznický účet. Za každých 100 nasbíraných bodů máte u nás slevu 5 Kč na libovolný další nákup. Minimální sleva je 5 Kč za 100 bodů, maximální je omezena výší bodového konta.

Příklad: postupně utratíte 1000 Kč, získáte celkem 1000 bodů. Za vašich 1000 bodů můžete čerpat slevu až 50Kč (5 % z hodnoty dříve nakoupeného zboží) z libovolného dalšího nákupu. Kdy budete čerpat slevu a v jaké výši (jestli v celku nebo po částech), záleží jen na vás.

Pro zákaznickou kartu se můžete zastavit na libovolné vinotéce. Pokud nechcete čekat na vystavení v prodejně, vyplňte krátký formulář a my ji pro vás nachystáme na vybrané prodejně předem (vyzvednout ji můžete následující den po registraci – pokud má vybraná vinotéka otevřeno).

 

Informace o zpracování osobních údajů

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů (e-mail, jméno a příjmení, případně telefonní číslo). Posktytnutí údajů není povinné, ale bez něj nebude možné být členem věrnostního systému. Pro více informací o našem nakládání s osobními údaji klikněte zde.

zakaznicka kartazakaznicka karta zadni strana